Na iPhone’a 8 poczekamy do grudnia?

Newsy

Wiele ostatnich wycieków na temat nadchodzących nowych produktów Apple wskazuje, że pojawią się aż 3 modele. Dwa z nich o nazwach iPhone 7S i 7S Plus mają być jedynie odświeżonymi wersjami zeszłorocznych smartfonów. Ten trzeci z kolei będzie rewolucyjnym urządzeniem dla klientów firmy z Cupertino. Przedni panel bowiem w ponad 90% ma zostać pokryty ekranem.
 
Wygląda jednak na to, że na iPhone’a 8 klienci będą musieli prawdopodobnie poczekać znacznie dłużej. Za taki stan rzeczy można obwiniać przedsiębiorstwa odpowiedzialne za panele OLED: Foxconn i Pegatron. Spółki nie są gotowe do masowej produkcji tych podzespołów. Ma się ona zacząć dopiero w listopadzie lub nawet w grudniu.
 
Ciekawe czy większość klientów skusi się na iPhone’a 7S lub 7S Plus jesienią, czy poczeka do grudnia na iPhone’a 8.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x