Przedni panel Galaxy Note 8 obok Galaxy S8+ – porównanie

Newsy

Najnowsze plotki traktują, że Samsung Unpacked z prezentacją Samsunga Galaxy Note 8 odbędzie się już 23 sierpnia. Za lekko ponad miesiąc mamy poznać jedno z najdroższych i najbardziej naszpikowane technologią do tej pory urządzenie koreańskiego producenta. W Sieci zatem aż kipi od przecieków. Tym razem możemy się przyjrzeć frontowemu panelowi.

Na twitterowym profilu mmddj_china pojawiło się zdjęcie prezentujące dwa frontowe panele. Jeden z nich należy do Samsunga Galaxy S8+, drugi natomiast przedstawia Samsunga Galaxy Note 8. Możemy zauważyć kilka różnic, choć na pierwszy rzut oka wydają się one bardzo podobne.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Co widzimy? Z lewej Galaxy S8+, z prawej Galaxy Note 8. Biznesowa słuchawka ma delikatniej zaokrąglone boczne krawędzie. Sam kształt ekranu, a tym samym bryły zapowiada się bardziej prostokątnie. Całość sprawia wrażenie bilansu między zaokrągleniami a prostym cięciem. Moim zdaniem jest ładniej, choć pewnie znajdą się zwolennicy wariantu widocznej z lewej – zdecydowanie bardziej przyciągającego wzrok.

Sam wyświetlacz w Galaxy Note 8 jest też większy, lecz nieznacznie. Mówi się o przekątnej rzędu 6,3-6,5 cala, podczas gdy Galaxy S8+ oferuje 6,2 cala. Ekran ma być wykonany w technologii Super AMOLED, oferować rozdzielczość 1440 x 2590 pikseli i format obrazu 18:5:9.

źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x