Najnowsze plotki traktują, że Samsung Unpacked z prezentacją Samsunga Galaxy Note 8 odbędzie się już 23 sierpnia. Za lekko ponad miesiąc mamy poznać jedno z najdroższych i najbardziej naszpikowane technologią do tej pory urządzenie koreańskiego producenta. W Sieci zatem aż kipi od przecieków. Tym razem możemy się przyjrzeć frontowemu panelowi.

Na twitterowym profilu mmddj_china pojawiło się zdjęcie prezentujące dwa frontowe panele. Jeden z nich należy do Samsunga Galaxy S8+, drugi natomiast przedstawia Samsunga Galaxy Note 8. Możemy zauważyć kilka różnic, choć na pierwszy rzut oka wydają się one bardzo podobne.

Co widzimy? Z lewej Galaxy S8+, z prawej Galaxy Note 8. Biznesowa słuchawka ma delikatniej zaokrąglone boczne krawędzie. Sam kształt ekranu, a tym samym bryły zapowiada się bardziej prostokątnie. Całość sprawia wrażenie bilansu między zaokrągleniami a prostym cięciem. Moim zdaniem jest ładniej, choć pewnie znajdą się zwolennicy wariantu widocznej z lewej – zdecydowanie bardziej przyciągającego wzrok.

Sam wyświetlacz w Galaxy Note 8 jest też większy, lecz nieznacznie. Mówi się o przekątnej rzędu 6,3-6,5 cala, podczas gdy Galaxy S8+ oferuje 6,2 cala. Ekran ma być wykonany w technologii Super AMOLED, oferować rozdzielczość 1440 x 2590 pikseli i format obrazu 18:5:9.

źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.