Sieć a2mobile zapewne kojarzy większość z nas. Jeśli nie za dobrą ofertę, to przynajmniej za okropny marketing (ten z pieskami i fryzjerem) oraz dwuznaczne nazwy pakietów. Tym razem operator wystartował z akcją, mającą na celu zachęcenie do skorzystania z jego usług.

„Zgarnij pakiet”

Klienci, którzy kupią starter a2mobile lub złożą wniosek o przeniesienie numeru do tejże sieci otrzymają za darmo pakiet „Niewyczerpalne Wszystko” warty 20 zł. Oczywiście nie ma to wpływu na stan środków na koncie. Wspomniany pakiet oferuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i transfer danych przez 31 dni. W kwestii internetu mamy do czynienia z lejkiem, którego stopnie są następujące:

  • 0-5 GB – bez limitu szybkości
  • 5-10 GB – ograniczenie do 5 Mbps
  • 10-15 GB – ograniczenie do 1 Mbps
  • ponad 15 GB – ograniczenie do 512 Kbps

Promocja trwa od 14 do 20 lipca 2017 roku.

Tylko dla nowych klientów

Niestety, coraz częściej najlepsze promocje i oferty są skierowane do nowych klientów, zapomina się o tych, którzy mają za sobą dłuższy staż w sieci. Co prawda a2mobile jest nowym graczem na rynku, lecz nie zmienia to tego, że oficjalnie dotychczasowi klienci nie mogą skorzystać z tej promocji. Nie obwiniam tutaj wyłącznie a2mobile, sam przekonuje się o tym cały czas po 6 latach u innego operatora.

Źródło: informacja prasowa

Regulamin promocji

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.