Promocja w a2mobile, wszystko bez limitu za kupienie startera

Adrian Celej Newsy 2017-07-16

Sieć a2mobile zapewne kojarzy większość z nas. Jeśli nie za dobrą ofertę, to przynajmniej za okropny marketing (ten z pieskami i fryzjerem) oraz dwuznaczne nazwy pakietów. Tym razem operator wystartował z akcją, mającą na celu zachęcenie do skorzystania z jego usług.

„Zgarnij pakiet”

Klienci, którzy kupią starter a2mobile lub złożą wniosek o przeniesienie numeru do tejże sieci otrzymają za darmo pakiet „Niewyczerpalne Wszystko” warty 20 zł. Oczywiście nie ma to wpływu na stan środków na koncie. Wspomniany pakiet oferuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i transfer danych przez 31 dni. W kwestii internetu mamy do czynienia z lejkiem, którego stopnie są następujące:

 • 0-5 GB – bez limitu szybkości
 • 5-10 GB – ograniczenie do 5 Mbps
 • 10-15 GB – ograniczenie do 1 Mbps
 • ponad 15 GB – ograniczenie do 512 Kbps

Promocja trwa od 14 do 20 lipca 2017 roku.

Tylko dla nowych klientów

Niestety, coraz częściej najlepsze promocje i oferty są skierowane do nowych klientów, zapomina się o tych, którzy mają za sobą dłuższy staż w sieci. Co prawda a2mobile jest nowym graczem na rynku, lecz nie zmienia to tego, że oficjalnie dotychczasowi klienci nie mogą skorzystać z tej promocji. Nie obwiniam tutaj wyłącznie a2mobile, sam przekonuje się o tym cały czas po 6 latach u innego operatora.

Źródło: informacja prasowa

Regulamin promocji • KP

  Dokładnie. Dużo zależy od nadajników w Twojej okolicy. Są odbiorcy i abonenci, którzy na nadajnikach Plusa psy wieszają. W moim przypadku 800m w linii prostej bez jednej przeszkody: pingi 18-40ms i najsłabszy transfer w godzinach szczytu 45Mb/s (a statystycznie jest 80-100Mb/s).
  W mojej opinii dzisiejszych pre-paidów no limit, to przodownicy razem z Orange Na Kartę – po przenosinach (zależy kto ile netu potrzebuje i które nadajniki w pobliżu).

 • cherrz

  Przechodzę do nich z VM, nie względu na to żeby przycebulić 20zł, ale dzięki tej promocji dowiedziałem się o ich świetnej ofercie.

  • KP

   Pamiętaj, że korzystają z sieci Plus oraz nie mają voiceHD (o ile ma to dla Ciebie znaczenie)

   • cherrz

    Nie rozmawiam dużo. A że korzystają z sieci Plus to chyba nie jest minus?

    • Adrian Celej

     Wszystko zależy od zasięgu w twojej okolicy

    • Lokomisiek

     Plus ma dobrą infrastrukturę i technologię. Sam korzystam z A2 mobile i osobiście korzystam z WiFi calling, działa nawet na Moim OnePlus 3, jakość połączeń względem VM jest lepsza, nie wspominając o działającym internecie, w VM miałem z tym wiecznie problemy mimo że mieszkam w Toruniu.

    • gumis

     Zależy gdzie mieszkasz. U mnie TMobile i Orange na full a Plus jedna lub dwie kreski zasiegu. Ze o necie nie wspomne.