W aplikacji Muzyka Google Play pojawiła się ciekawa stacja radiowa. Proponuje ona użytkownikom nowe kawałki na podstawie ich preferencji. Co ciekawe, dostępna była wyłącznie dla posiadaczy smartfonów Samsunga. Teraz jednak Google udostępniło ją wszystkim. Warto sprawdzić!

New Release Radio pozwala być na bieżąco. Aplikacja podaje użytkownikom na tacy najnowsze kawałki, by nie przegapili niczego interesującego. Muzyka Google Play uczy się naszych preferencji muzycznych, dzięki czemu muzyczne z większym prawdopodobieństwem trafią w nasze gusta aniżeli losowe, premierowe utwory.

Od teraz radio dostępne jest dla wszystkich użytkowników Androida. Google oficjalnie oświadczyło, że partnerstwo z Samsungiem było podczas testów nowości w aplikacji.

New Release Radio dostępne jest bez dodatkowych opłat. Nie trzeba być subskrybentem, by móc korzystać z tej funkcji. Co mi się bardzo podoba.

Stację możecie znaleźć pod TYM linkiem.

źródło: Blog Google

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.