Mapy Google powiedzą Ci o jakiej porze najszybciej dotrzesz do celu

Aplikacje

Nie od dziś wiadomo, że Mapy od Google mają ogromny potencjał, którego firma nie ma zamiaru marnować. Różne sposoby spieniężania popularności tej aplikacji również wchodzą w grę, ale nas jednak powinno interesować to, że wciąż jest to jedna z najlepszych, jak nie najlepsza, darmowa nawigacja na najpopularniejsze platformy mobilne. Teraz Amerykanie chcą nam powiedzieć, kiedy najlepiej wybrać się chociażby do pracy, aby podróż trwała jak najkrócej.

Oczywiście już od dawna możemy obserwować powiadomienia na Androidzie o aktualnym natężeniu ruchu i ewentualnych zmianach względem normy. Opóźnienia w centrach miast w porannych godzinach i po 15 to chleb powszedni, ale mimo wszystko Google chce nam pokazać o jakich porach najlepiej wybrać się w podróż.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Widoczny powyżej wykres informuje nas ile zajmie wybrana trasa w konkretnych okresach. Oczywiście tego typu informacje nie byłyby możliwe do zgromadzenia, gdyby nie miliony użytkowników zarówno Google Maps jak i Waze. Rzecz niemalże prosta, ale jakże przydatna.

Niestety, póki co powyższa funkcja dostępna jest w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, ale z pewnością Google niedługo udostępni ją w innych lokalizacjach. Tym sposobem będziemy wiedzieć, kiedy najlepiej wybrać się w podróż.

 

źródło: Android Central


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x