Nowa data premiery Samsunga Galaxy Note 8 – będzie wcześniej!

Kamil Lewicki Newsy 2017-07-12

Samsung Galaxy Note 8 ma nadrobić niezbyt satysfakcjonującą sprzedaż Galaxy S8. Tegoroczny biznesowy model oferować będzie wiele nowości i ma stanowić świetną propozycję dla naprawdę wymagających użytkowników. Data prezentacji urządzenia uległa jednak małej zmianie. Na wcześniejszą.

Poprzednie przecieki mówiły o 26 sierpnia. Jest to jednak sobota… Najnowsze wieści pochodzące z koreańskich mediów informują nas o zupełnie innym terminie. Tydzień się nie zmieni, lecz dzień tygodnia już tak. 23 sierpnia jest środą, wtedy też najprawdopodobniej odbędzie się Samsung Unpacked, na którym poznamy Sasmunga Galaxy Note 8. Konferencja odbędzie się w Nowym Jorku. Potwierdzenie w kwestii terminu otrzymamy zapewne na około dwa tygodnie przed.

Chyba najbardziej nurtującym wszystkich zagadnieniem jest cena w Polsce. Samsung Galaxy Note 8 może być najdroższym smartfonem na półkach sklepowych. Mówi się, że w Europie trzeba będzie za niego zapłacić 999 euro, a to oznacza, że przeliczając tę kwotę na złotówki w kasie zostawimy grubo ponad 4000 złotych.

źródło: Phandroid

x