Nowa data premiery Samsunga Galaxy Note 8 – będzie wcześniej!

Newsy

Samsung Galaxy Note 8 ma nadrobić niezbyt satysfakcjonującą sprzedaż Galaxy S8. Tegoroczny biznesowy model oferować będzie wiele nowości i ma stanowić świetną propozycję dla naprawdę wymagających użytkowników. Data prezentacji urządzenia uległa jednak małej zmianie. Na wcześniejszą.

Poprzednie przecieki mówiły o 26 sierpnia. Jest to jednak sobota… Najnowsze wieści pochodzące z koreańskich mediów informują nas o zupełnie innym terminie. Tydzień się nie zmieni, lecz dzień tygodnia już tak. 23 sierpnia jest środą, wtedy też najprawdopodobniej odbędzie się Samsung Unpacked, na którym poznamy Sasmunga Galaxy Note 8. Konferencja odbędzie się w Nowym Jorku. Potwierdzenie w kwestii terminu otrzymamy zapewne na około dwa tygodnie przed.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Chyba najbardziej nurtującym wszystkich zagadnieniem jest cena w Polsce. Samsung Galaxy Note 8 może być najdroższym smartfonem na półkach sklepowych. Mówi się, że w Europie trzeba będzie za niego zapłacić 999 euro, a to oznacza, że przeliczając tę kwotę na złotówki w kasie zostawimy grubo ponad 4000 złotych.

źródło: Phandroid






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x