Zdjęcie szklanej obudowy iPhone’a 8 wyciekło do Sieci

mm Kamil Lewicki Newsy 2017-07-11

iPhone 8 to wciąż zagadka. Premiera zbliża się nieubłaganie, a nowe informacje trafiające do Sieci podają różne ścieżki, jakimi producent zdecydował się podążyć. Niemniej teraz nie o specyfikacji ani bajerach będziemy mówić, a po prostu przyjrzymy się obudowie.

W chińskim serwisie Weibo pojawiło się zdjęcie przedstawiające tylny panel iPhone’a 8. Nie mamy stuprocentowej pewności, co do autentyczności, aczkolwiek wiele wskazuje na to, że taki sam widok ujrzymy po wyjęciu smartfona z pudełka. W oczy rzuca się pionowe wycięcie na podwójny aparat fotograficzny. Na środku znajduje się logo Apple, z kolei na dole widnieje napis iPhone. Identycznie jak w dotychczasowych modelach. Co więcej, potwierdzają się również przecieki mówiące o wykorzystaniu szkła.

Czego nie ma? Wycięcia bądź też miejsca na skaner linii papilarnych, który według niektórych przecieków mógł znajdować się tym razem z tyłu. Jest to największa niewiadoma tegorocznego modelu. Apple jeszcze nie wie, gdzie zainstalować czytnik biometryczny. Opcji jest wiele, lecz tę finalną poznamy pewnie tuż przed premierą.

źródło: Slashleaks • Marcin Wojciechowski

  Skaner linii papilarnych ma znajdować się w ekranie więc nie będzie tęgie wycięcia z tylu obudowy. A co bęzIe dalej z iPhone 8 to zobaczymy we wrześniu.

 • notonlypierogi

  Nie Apple nie wie tylko nie ma przecieków. To, że pudlaki nie widzą nie znaczy, że Apple nie wie czy będzie czytnik.

 • ®⚪©©⚪

  Chyba, że wpakują czytnik biometryczny w jabłuszko 😊

  • Trollos

   Pisałem już o tym kiedyś było by ciekawie jakby to pykło 😂

  • Marcin Wojciechowski

   W ekranie ma być zatopiony i ma nie być przycisku Home.

 • HUGIO007

  O ile w ogóle będzie czytnik linii papilarnych.