Nokia 3310 doczekała się swojego wskrzeszenia. HMD Global Oy, producent odpowiedzialny za wprowadzenie marki Nokia z powrotem na rynek zdecydował się odświeżyć bohatera memów. To jednak nie koniec podróży do przeszłości, bo jak sugerują przecieki modeli z dawnych lat może pojawić się nieco więcej.

Pekka Rantala niezmiernie cieszy się z ciepłego przyjęcia nowej Nokii 3310 na rynku. Dlatego też firma nie chce zwalniać tempa i w swoich planach ma przywrócenie do życia tym razem nie jednego modelu, ale całej linii. Będzie nią legendarna seria N.

Pamiętacie Nokię N95 typu slider, N97 z klawiatura QWERTY czy jednobryłową acz pożądaną N73? Te urządzenie wkrótce mogą zyskać swoją druga młodość. Jak na razie są to tylko wstępne plany. Można się jednak spodziewać, że temat ten się rozwinie. Nokia 3310 (2017) pokazała HMD, że użytkownicy nie zapomnieli o klasycznych telefonach. A seria Nokia N z racji swej multimedialności może przyciągnąć do siebie jeszcze większe grono fanów.

źródło: AnTuTu

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.