ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Film] Sony Xperia XZ Premium poddana torturom

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Sony od dawna pokazuje, że chce tworzyć jak najlepsze smartfony. Wyznacznikiem tej firmy była wodoodporność ich urządzeń czy też jeden pomysł na design, który w kolejnych generacjach tylko delikatnie się zmieniał. Xperia XZ Premium niejako jest sztandarowym modelem pokazującym dopracowanie Japończyków. Niemniej jednak, chcieć, a móc to dwa różne zagadnienia toteż często smartfony Sony nie przechodziły pozytywnie różnych testów, a o problemach typu pękające wyświetlacze słyszał zapewne każdy.

Jednak jak wspomniany model spisał się podczas próby doskonale znanego nam już YouTubera Zacka z kanału JerryRigEverything? Przekonajmy się:

Zacznę nietypowo, bo od końca i powtórzę stwierdzenie autora – jest to najlepiej wykonany smartfon Sony jaki tylko trafił do jego rąk. Skąd taki wniosek? Przede wszystkim Japończycy przestali oszczędzać i chociażby osłona aparatu nie jest już plastikowa, a szklana. Do tego tylną powierzchnię ciężej zarysować, a i górna oraz dolna krawędź są aluminiowe. Boczne wciąż pozostają wykonane z tworzywa sztucznego. Jednak zdecydowanie lepszej jakości, co sprawiło, że Xperia XZ Premium skończyła jako sprawne urządzenie po wszystkim testach.

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat tego smartfonu to serdecznie Was zapraszam do mojej recenzji: Klik!

Sprawdź najnowsze wpisy