Oto Xiaomi Redmi Note 5A i jego pudełko

Newsy

Xiaomi w tym półroczu prezentuje wyjątkowo mało smartfonów. W zeszłym roku w każdym miesiącu poznawaliśmy przynajmniej jedno, nowe urządzenie. Mimo wszystko firma na pewno nie chce zmniejszyć swojego portfolio, o czym świadczą kolejne plotki przedstawiające przeróżne modele. Niedawno informowaliśmy Was o Redmi Note 5, a tymczasem równolegle może pojawić się jego odmiana z literą „A” w nazwie.

Smartfon ten nie powinien być dla nas żadną niespodzianką, gdyż tym razem nie opieramy się na informacjach pisanych, a zdjęciu pudełka Redmi Note 5A, z którym dostarczoną nam następującą specyfikację:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
  • 5,5-calowy wyświetlacz FullHD;
  • Snapdragon 625;
  • 4 GB RAM;
  • 64 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (+MicroSD);
  • aparaty:
    • przód: 5 MPx (Samsung S5K5E80;
    • tył: 12 MPx (OmniVision OV12A10) + 13 MPx (OV13880).

W porównaniu do bazowego modelu inna będzie jednostka obliczeniowa (Redmi Note 5 – Snapdragon 630), ale też możemy spodziewać się różnić związanych z pamięciami. Oba modele zapewne będą oferowane w wersjach z 3 i 4 GB RAM.

Też wiele mówi się o mocniejszej odmianie Redmi Note 5, która miałaby wykorzystywać Snapdragona 660. Jednak wciąż są to tylko plotki. Oficjalne dane powinniśmy poznać pod koniec miesiąca.

 

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x