ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Moto Z2 „niechcący” ujawniona na stronie producenta

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Lenovo, czy też właściwie już Motorola, nietypowo podchodzi do prezentacji swoich urządzeń. Firma coraz częściej określana jest jako ta, która chętnie wykorzystuje fakt „kontrolowanych przecieków informacji”. Być może tak samo sytuacja wygląda i tym razem, ale nam nie pozostaje nic innego jak przedstawić Wam najnowszy flagowy model producenta, czyli Moto Z2 będący uzupełnieniem znanej nam już serii.

W końcu na początku zeszłego miesiąca Chińczycy oficjalnie zaprezentowali Moto Z2 Play razem z czterema nowymi modułami Moto Mods. Zainteresowanych odsyłam do odpowiedniego wpisu: Klik! W tym roku nietypowo to słabszy model jako pierwszy ujrzał światło dzienne, a tymczasem czekamy na premierę pierwowzoru i wzmocnionej odmiany z dopiskiem Force. Zajmijmy się jednak zwykłą Moto Z2, która pojawiła się na chińskiej stronie firmy.

Tym sposobem jesteśmy pewni, że na pokładzie nie zabraknie Snapdragona 835 z 4 GB RAM i 64 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika. Pojawi się również odmiana z 6/128 GB. Obraz wciąż będzie prezentowany na 5,5-calowym wyświetlaczu AMOLED QuadHD, ale idąc z duchem czasu zdjęcia będzie można robić za pomocą trzech aparatów – do selfie 8 MPx oraz dwoma głównymi 12 MPx.

W większości widoczne powyżej moduły są już nam znane. Nowości to chociażby kamera nagrywająca filmy w 360 stopniach czy też GamePad, ale akurat ten ostatni pojawił się równolegle z Moto Z2 Play. Kiedy oficjalnie ujrzymy Moto Z2? Najprawdopodobniej 25 lipca, więc już za dwa tygodnie.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy