orangeandroid1

W ofercie pomarańczowego operatora pojawiły się dwa high-endowe modele z Androidem. Mowa o Sony Ericssonie Xperia X10 oraz Samsungu Galaxy S. Oba telefony dostępne są w taryfach Delfin, Pelikan i Pantera oraz ofercie Mix.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Cena Sony Ericssona zaczyna się już od 1 zł w abonamencie Pantera 750 (199 zł) w przypadku zakupu przez sklep internetowy Orange. W najtańszym abonamencie za 29 zł telefon ten kosztuje 1489 zł (1519 zł w przypadku oferty Mix).
Szczegółowy cennik Sony Ericssona znajdziecie pod tym adresem

Cena Samsunga nie różni się znacznie od oferty z Xperią. Najmocniejszy telefon producenta z systemem Android 2.1 możemy kupić w przedziale cenowym 1 – 1519 zł w abonamencie oraz 1 – 1549 zł w przypadku Mixa.
Szczegółowy cennik Samsunga znajdziecie pod tym adresem
Michał Czwarnowski