[Wideo] iPhone 8 już jest na rynku – w dodatku pracuje na Androidzie

mm Kamil Lewicki Newsy 2017-07-08

O iPhone 8 słyszy się ostatnio wiele. Do prezentacji urządzenia pozostały dwa miesiące, a informacji w Sieci pojawia się tyle, że można się tylko domyślać ścieżki obranej przez producenta. Jeszcze nic nie jest przesądzone. Choć w Chinach już można go kupić.

W serwisie YouTube na kanale EverythingApplePro możemy zobaczyć wideo prezentujące unboxing oraz działanie iPhone’a 8. Jest to oczywiście chiński klon, który został wyprodukowany z dbałością o detale i „nowe rozwiązania”.

Widzimy zaokrąglone krawędzie na frontowym panelu, aczkolwiek czarne paski na dole i górze ekranu wyglądają paskudnie. Chińską wersję iPhone’a 8 można nawet nabyć w czerwonym kolorze, choć z fundacją niewiele ma to pewnie wspólnego.

Tylny aparat został zainstalowany pionowo, o czym mówiły wcześniejsze plotki. Sam interfejs systemu jest łudząco podobny do iOS, choć tak naprawdę to tylko nakładka na Androida, która lubi ujawniać swoje glitche. Mimo wszystko, Chińczycy postarali się nawet o stworzenie imitacji 3D Touch. Dłuższe przytrzymanie palca na ikonie rozwija nam charakterystyczne Menu.

Smartfon dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Nie należy się nim jednak sugerować w sprawie finalnej wersji iPhone’a 8, który wyjdzie z rąk Apple już we wrześniu. Różnic będzie wiele. Choć skoro teraz nie przeszkadzało wypuszczenie klona iPhone’a 8 bazując na samych plotkach, tak też później nie będzie stworzenie go inspirując się oryginalnym egzemplarzem.

źródło: YouTube • Marucins

  Naprawdę jest aż tak źle aby podniecać się kawałkiem plastiku i to dosłownie?

 • natalleos

  klon klonem ale z kąd koleś ma iphone 8 (ten czarny)

  • Buka37

   Z kondś napewno ma. Wystarczy wejść na jego kanał na yt.

  • MarcinS

   A to nie pusta zabawka, atrapa?