Moto G5S Plus zaoferuje m.in. 5.5-calowy ekran i podwójny aparat

mm Michał Derej Newsy 2017-07-08

Smartfony z serii Moto G zawsze były świetnym wyborem dla użytkowników, którzy chcieli wydajnego urządzenia za niewielkie pieniądze. Piąta odsłona serii Moto G również kontynuowała ten trend i okazała się świetnym telefonem (aktualnie w Polsce dostępna jest za mniej niż 1000 zł). Pomimo swojej niewielkiej ceny smartfon ten stawiał już na design premium – tył urządzenia wykonany został w całości z metalu, jednak boki dalej pozostawały plastikowe. Motorola, przy okazji wydania odświeżonej wersji swojego ostatniego budżetowego telefonu, chce zmienić tę sytuację, więc Moto G5S Plus będzie w całości zbudowana z aluminium. Jest to ogromny krok w przód w kwestii designu niedrogich smartfonów. Na poniższym zdjęciu możecie zobaczyć jak wyglądać może odświeżona wersja tego urządzenia.

Ekran nowego członka rodziny Moto znacznie urósł w stosunku do zwykłej G5 – w telefonie znajdziemy 5.5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080p. O wydajność telefonu zadba ośmiordzeniowy Snapdragon 625 o taktowaniu 2 GHz. W MotoG5S Plus będziemy mogli znaleźć maksymalnie 4 GB pamięci RAM (w zależności od wersji i ceny). Na dane użytkowników przeznaczono 64 GB miejsca w pamięci wewnętrznej. Urządzenie to zaoferuje nam także dwa tylne aparaty (jeden wykonujący normalne zdjęcia, drugi czarno-białe) o rozdzielczości matrycy wynoszącej 13 megapikseli i aparat przedni o rozdzielczości matrycy 8 megapikseli.

Więcej informacji na temat Moto G5S Plus poznamy już 25 lipca. Prawdopodobnie do tej pory nastąpi jeszcze więcej przecieków.

Źródło: AndroidPolice