ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Fani Trumpa i Putina – oto Nokia 3310 oraz iPhone’y dla Was!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Tak, tak, kolejny raz firma Caviar przypomina o sobie. Jeśli jej nie pamiętacie to od razu spieszę z przypomnieniem. Otóż produkuje ona specjalne odmiany przeróżnych urządzeń mobilnych. Wcześniej na naszym portalu mogliście znaleźć wpisy, w których opisywałem chociażby odmienionego Samsunga Galaxy S7 czy też Nokii 3310. Oczywiście były one sporo droższe od pierwowzoru, ale to nie jedyny wspólny mianownik. Dodatkowo Caviar na obudowie zamieszcza podobizny przywódców świata – we wspomnianych przykładach Władimira Putina.

Tym razem jest podobnie. Ponownie najważniejsza osoba w Rosji znalazła się na Nokii 3310, ale tym razem towarzyszy jej profil Donalda Trumpa, który dopiero, co opuścił nasz kraj. Nie zabrakło stali czy też elementów pokrytych złotem. Za całość Caviar życzy sobie 2500 dolarów (około 9300 złotych), czyli 50-krotnie więcej w stosunku do oryginału. Za mało lub za tanio?

W takim razie przejdźmy do iPhone’a 7/7 Plus, które doczekały się dokładnie takiej samej odmiany. W tym wypadku należy zapłacić odpowiednio 11300 i 12300 złotych za podstawową odmianę oraz wersję z plusem w nazwie.

Jakby nie patrzeć, porównując ceny urządzeń Apple od Caviar do Nokii w tej samej wersji to zakup droższych smartfonów wydaje się okazją.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy