O elastycznych wyświetlaczach mówi się już długo. Niejeden prototyp zresztą widzieliśmy. Tym razem mamy do czynienia z kolejnym wideo ukazującym testowy egzemplarz w praktyce.

Firma JDI na 23-sekundowym filmie przedstawia swoje dzieło. Jest nim elastyczny ekran z minimalną ramką, nawiązujący stylistyką do tych stosowanych w Samsungach czy LG. Japan Display Inc. oferuje w swoim produkcie również możliwość poruszania się po systemie za pomocą systemu skrętów.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Masowa produkcja paneli ma się rozpocząć w 2018 roku. Producent celuje w smartfony oraz wszelką elektronikę. Czy to będzie hit? Z odpowiedzią na to pytanie należałoby się wstrzymać do czasu, aż zobaczymy więcej możliwości i poznamy szczegóły powstających wyświetlaczy. Być może JDI uda się wkraść w łaski producentów i wspólnymi siłami stworzyć przełomowy smartfon. Po latach oczekiwań, plotek i pomysłów byłby to miły akcent. I być może duża rewolucja na rynku.

źródło: Theandroidsoul

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.