HTC One na wideozapowiedzi!

Newsy

Im bliżej do konferencji tajwańskiego producenta w Nowym Jorku, tym większe próbuje on zbudować napięcie wokół premiery swojego nowego flagowca. Na stronie HTC pod zegarem odliczającym czas do tego wydarzenia co jakiś czas pojawiają się nowe, bardzo krótkie wideozapowiedzi prezentujące smartfona. Jeden z użytkowników Youtube’a zmontował dostępne fragmenty wideo w jeden dwudziestosekundowy filmik.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Niestety, jak widzimy, nie wnosi on żadnych nowych informacji na temat M7/One. Użyty efekt rozmycia stara się zamaskować ewentualne szczegóły. Wygląda więc na to, że będziemy musieli poczekać do przyszłego wtorku, aby dowiedzieć się czy wygląd nowego supersmartfona HTC będzie taki jak na zdjęciu, które wyciekło 2 dni temu.

A jak Wy podchodzicie do tematu? Czy premiera nowego flagowca chociaż odrobinę Was ekscytuje?

źródło: HTC.com/Youtube.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x