Samsung w grudniu oficjalnie potwierdził, że niektóre urządzenia z jego logo na obudowie otrzymają aktualizację do Jelly Bean. Nieznana była do tej pory tylko data wprowadzenia słów tego producenta w życie. Na szczęście ukraiński oddział Samsunga postanowił uchylić rąbka tajemnicy i opublikował konkretne terminy aktualizacji. Prezentują się one następująco:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
  • 18.02.2013 – Galaxy S Advance
  • 22.02.2013 – Galaxy Tab 7.0 Plus
  • 1.03.2013 – Galaxy Note
  • 03.03.2013 – Galaxy S II
  • 22.04.2013 – Galaxy Ace 2

Oczywiście należy pamiętać, że data aktualizacji w każdym państwie jest inna i powyższe informacje dotyczą wyłącznie rynku ukraińskiego, jednak mamy nadzieję, że Polacy będą mieli okazję cieszyć się nimi równie szybko.

Źródło: Phonearena
Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.