Wakacyjne gigabajty z Mobile Vikings – oferta Vikejszyn za 8 złotych

Newsy

Lato, lato wszędzie… Pogoda za oknem dopisuje, część z Was pewnie już sobie zaplanowała wakacyjne wojaże, część dopiero to zrobi. Warto pamiętać, by spakować ze sobą również worek gigabajtów, by nie zabrakło żadnemu z Was pakietu danych w najmniej odpowiednim momencie. A oferta Vikejszyn wygląda całkiem sympatycznie.

Za 8 złotych otrzymujemy aż 11 GB danych. Pakiet ważny jest przez 31 dni kalendarzowych od dnia aktywacji. Możemy go uruchomić za pośrednictwem naszego konta na stronie operatora bądź za pomocą aplikacji mobilnej Viking App. Co warto podkreślić, pakiet można przedłużyć doładowując konto w ciągu tych 31 dni.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Oferta Vikejszyn ważna jest od dzisiaj tj. 28 czerwca do 31 sierpnia 2017 roku. Z pełnym regulaminem możecie się zapoznać pod TYM linkiem.

źródło: Mobile Vikings


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x