Szczegóły Mi Mix 2 na zdjęciach – jeszcze cieńsze ramki i nowe rozwiązania

Newsy

Xiaomi Mi Mix z pewnością jest jednym z najbardziej oryginalnych urządzeń z zeszłego roku. Firmie udało się wzbudzić zainteresowanie swoim modelem na całym świecie i wyjątkowo nie był to kolejny telefon z dobrymi podzespołami w przystępnej cenie. Oczywiście zapewne doskonale wiecie, co wyróżniało i wciąż wyróżnia ten smartfon. Jest to wyświetlacz otoczony bardzo cienkimi ramkami. Chińczycy już szykują następcę, a w Sieci pojawiają się pierwsze szczegóły.

Przede wszystkim Mi Mix 2 ma mieć jeszcze mniej ramek. Producent w przypadku pierwowzoru zapewniał, że 6,4-calowy wyświetlacz pokrywa 91,6% frontowej powierzchni. W rzeczywistości jest to nieco mniejszy wynik, ale wciąż imponujący. Mimo wszystko następca ma szczycić się wynikiem na poziomie 93%. Sam panel ma prezentować obraz w proporcjach znanych z Samsunga Galaxy S8/S8+ oraz LG G6, więc 18:9. Po raz kolejny nie usłyszymy dźwięku z tradycyjnego źródła nad ekranem. Mi Mix przekazywał dźwięk podczas rozmów za sprawą głośnika piezoelektrycznego. Tym razem firma zjednoczyła się z AAC Technologies w celu wdrożenia źródła dźwięku na wzór modulatorów brzmienia silników w samochodach.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Widoczny powyżej design, o ile się potwierdzi, został zaprojektowany przez Philippe’a Starcka. Pamiętajmy, że Xiaomi planuje wydać w tym roku dwa modele pozbawione ramek. Czyżby Mi Note 3 w tym roku nie został pominięty?

 

źródło: gizchina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x