Facebook przygotował nie lada zabawę dla wszystkich fanów Harry’ego Pottera. A to wszystko z okazji okrągłej rocznicy, jaką obchodzi dziś pierwsze wydanie książki. Chcecie stać się na chwilę czarodziejami?

Dokładnie 20 lat temu J.K. Rowling wydała pierwszą część przygód o sławnym czarodzieju z blizną – Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Ekipa Marka Zuckerberga postanowiła nieco urozmaicić nasze posty. Wystarczy, że umieścimy w nim takie słowa kluczowe jak: „Harry Potter”, „Gryffindor”, „Ravenclaw”, „Hufflepuff” lub „Slytherin”, a naszym oczom ukaże się następujący efekt.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

There is Harry Potter magic on Facebook today!Mention these words in a post to activate the trick…⚡️ Harry Potter, Slytherin, Gryffindor, Ravenclaw, and Hufflepuff change colors – if you touch the names, magic happens! ?

‎Posted by Matt Navarra on‎ יום שני 26 יוני 2017

Magia działa mobilnie oraz stacjonarnie. Nie wiadomo jednak, jak długo Facebook pozwoli na dodawanie magicznych postów, więc warto się pospieszyć!

źródło: The Next Web

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.