ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Film] Xiaomi Mi6 kontra OnePlus 5 – który jest szybszy?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Niedawno prezentowałem Wam porównanie OnePlus 5 z iPhonem 7 Plus czy też Samsungiem Galaxy S8. Flagowy smartfon z Chin wygrał ze swoimi konkurentami, aczkolwiek produkt Apple lepiej sobie radził z cięższymi procesami. Jednak jak będzie prezentować się porównanie z urządzeniem ze swojej klasy?

Oczywiście przeciwnikiem nie może być żaden inny smartfon jak tytułowy Xiaomi Mi6. Tym razem test przeprowadził inny YouTuber, więc ciężko odnieść to porównanie do poprzednich, ale mimo wszystko sprawdźmy możliwości Chińczyków:

OnePlus (wersja z 6 GB RAM) szybciej się uruchamia, ale z pewnością nie powinien być to powód, dla którego wybieramy dany smartfon. Z kolei prędkość instalacji aplikacji pokazuje, że nowszy model faktycznie posiada szybką pamięć wygrywając z Xiaomi. Zestawienie szybkości uruchamiania zestawu programów znowu pokazuje, że OnePlus 5 ma problemy z ciężkimi procesami. Tym sposobem wygrywa Mi6, co dla niektórych może być zaskoczeniem.

Dodatkowe wnioski pozostawiam do wyciągnięcia przez Was. Tymczasem przypominam, że zarówno ja jak i Maciej testujemy obie wersje OnePlus 5. Jeśli chcecie poznać szczegóły najnowszego flagowego smartfonu od Chińczyków to zadajcie stosowne pytania w następującym wpisie w formie komentarza: Klik!

Sprawdź najnowsze wpisy