[Film] Xiaomi Mi6 kontra OnePlus 5 – który jest szybszy?

Newsy

Niedawno prezentowałem Wam porównanie OnePlus 5 z iPhonem 7 Plus czy też Samsungiem Galaxy S8. Flagowy smartfon z Chin wygrał ze swoimi konkurentami, aczkolwiek produkt Apple lepiej sobie radził z cięższymi procesami. Jednak jak będzie prezentować się porównanie z urządzeniem ze swojej klasy?

Oczywiście przeciwnikiem nie może być żaden inny smartfon jak tytułowy Xiaomi Mi6. Tym razem test przeprowadził inny YouTuber, więc ciężko odnieść to porównanie do poprzednich, ale mimo wszystko sprawdźmy możliwości Chińczyków:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

OnePlus (wersja z 6 GB RAM) szybciej się uruchamia, ale z pewnością nie powinien być to powód, dla którego wybieramy dany smartfon. Z kolei prędkość instalacji aplikacji pokazuje, że nowszy model faktycznie posiada szybką pamięć wygrywając z Xiaomi. Zestawienie szybkości uruchamiania zestawu programów znowu pokazuje, że OnePlus 5 ma problemy z ciężkimi procesami. Tym sposobem wygrywa Mi6, co dla niektórych może być zaskoczeniem.

Dodatkowe wnioski pozostawiam do wyciągnięcia przez Was. Tymczasem przypominam, że zarówno ja jak i Maciej testujemy obie wersje OnePlus 5. Jeśli chcecie poznać szczegóły najnowszego flagowego smartfonu od Chińczyków to zadajcie stosowne pytania w następującym wpisie w formie komentarza: Klik!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x