OnePlus wie jak zadbać o swój marketing. Dzisiejsza premiera nowego modelu była równoznaczna ze zdjęciem tajemnicy prasowej, więc wielu YouTuberów już przedstawiło charakterystyczne dla siebie testy OnePlus 5. Wśród nich nie mogło zabraknąć lubianego przez Was sprawdzianu na odporność obudowy w wielu aspektach wykonanego przez kanał JerryRigEverything. Tym sposobem przejdźmy od razu do filmu.

Chiński smartfon w ogólnym rozrachunku poradził sobie dobrze. Wszelkie materiały rysują się tak jak to typowe dla nich. Wyróżnić warto ceramiczny czytnik linii papilarnych, który zdecydowanie najciężej uszkodzić ostrzami. Jednak wyświetlacz nie lubi wysokich temperatur. Spotkanie z ogniem zostawiło białą poświatę, co dla konkurencji nie jest typowe. Za to test wyginania przebiegł bez większego zaskoczenia – wyświetlacz wychodził z ramy, ale ostatecznie nie odnotowano żadnego uszkodzenia.

Tym sposobem OnePlus 5 spisał się dobrze, aczkolwiek lepiej unikać wysokich temperatur jeśli nie chcecie, aby ekran się odbarwił.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.