Tajemniczy Samsung w bazie GLBenchmark

Newsy

W bazie danych GLbenchmark pojawiło się ostatnio ciekawe urządzenie, oznaczone jako Samsung SHV-E300S. Wyniki ukazują smartfona jako jedno z najszybszych urządzeń na rynku. Pozostawia ono w tyle m.in. Nexusa 4 i HTC One X. Plotki mówią, że może nim być Samsung Galaxy S IV w wariancie na rynek koreański.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Analizując bazę danych zauważymy, że smartfon jest wyposażony w 4-rdzeniowy procesor Snapdragon S4, wspierany układem graficznym Adreno 320. Jest to dość zaskakująca informacja, ponieważ nie tak dawno Samsung zaprezentował światu Exynosa 5 Octa i to tej jednostki spodziewają się wszyscy w nowym flagowcu z Korei. Możliwe więc, że producent urządzeń z linii Galaxy użyje w różnych lokalizacjach innego układu SoC. Ponad to ekran miałby wyświetlać obraz w rozdzielczości Full HD, a sprawne działanie telefonu miałby zapewnić Android w wersji 4.2.1.

źródło: GLBenchmark

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x