iPhone wyprzedzony w rankingach zadowolenia klientów

Newsy

OnDevice Research przeprowadziło badanie zadowolenia klientów z urządzeń mobilnych, z których przyszło klientom korzystać na co dzień.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

O zadowolenie zapytano użytkowników ze Stanów, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Japonii i Indonezji. Najbardziej zaskakujące były wyniki badania przeprowadzonego w Stanach Zjednoczonych – kolebce Apple’a.

Badanie na grupie 93 825 użytkowników pochodzących ze Stanów Zjednoczonych wykazało, że urządzeniem dostarczającym największy poziom zadowolenia dla użytkownika jest Motorola Atrix HD. Wyprzedziła zakładanego lidera – iPhone’a 5 – o 4 miejsca. Przedziałem czasowym, jaki podlegał badaniu, był okres od lipca 2012 do stycznia 2013.

Jedno jest pewne, wśród amerykańskich użytkowników smartfonów nadal panuje miejscowy patriotyzm: najlepiej korzysta się im ze smartfonów pochodzących właśnie z USA. Tajwański HTC z modelem Rezound 4G zajął dopiero trzecie miejsce, Samsung Galaxy Note 2 czwarte, wyprzedzając czołowy produkt Apple’a o włos.

źródło: ondevicesearch.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x