YotaPhone 3 będzie tanim smartfonem z dwoma wyświetlaczami

Newsy

W kwietniu tego roku dotarła do nas informacja, że rosyjski producent urządzeń mobilnych chce powrócić z kolejnym charakterystycznym dla siebie smartfonem. W tym roku poznamy nową generację YotaPhone oznaczoną numerem 3 i zapewne po raz kolejny ujrzymy dwa wyświetlacze – w tym jeden wykorzystujący technologię e-ink.

Ostatnio okazało się, że Meizu Pro 7 również najprawdopodobniej zaoferuje swoim użytkownikom dodatkowy ekran niezużywający praktycznie nic energii. Jednak rozwiązanie proponowane przez Yota opiera się na kalce tradycyjnego wyświetlacza na jego czarno-biały odpowiednik. Nadchodzący model ma zostać zaprezentowany we wrześniu tego roku, więc bardzo możliwe, że ujrzymy go na targach IFA w Berlinie. Jednak pierwszy kraj, który prawdopodobnie otrzyma możliwość zakupu YotaPhone 3 to Chiny. Równocześnie w Rosji rozpocząć ma się przedsprzedaż. Dzisiaj poznaliśmy cenę tego urządzenia – ma ona wynosić 350 dolarów, więc będzie tańszy od swoich poprzedników. Jednak coś za coś. Skoro cena tak zmalała to zapewne nie możemy się już spodziewać podzespołów rodem z flagowego urządzenia.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Mimo wszystko poczekajmy do premiery. YotaPhone 3 może nas zaskoczyć i zapewne tym razem nie będzie inaczej. Jednak, czy zainteresujecie się rosyjskim smartfonem?

 

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x