YotaPhone 3 będzie tanim smartfonem z dwoma wyświetlaczami

mm Łukasz Pająk Newsy 2017-06-17

W kwietniu tego roku dotarła do nas informacja, że rosyjski producent urządzeń mobilnych chce powrócić z kolejnym charakterystycznym dla siebie smartfonem. W tym roku poznamy nową generację YotaPhone oznaczoną numerem 3 i zapewne po raz kolejny ujrzymy dwa wyświetlacze – w tym jeden wykorzystujący technologię e-ink.

Ostatnio okazało się, że Meizu Pro 7 również najprawdopodobniej zaoferuje swoim użytkownikom dodatkowy ekran niezużywający praktycznie nic energii. Jednak rozwiązanie proponowane przez Yota opiera się na kalce tradycyjnego wyświetlacza na jego czarno-biały odpowiednik. Nadchodzący model ma zostać zaprezentowany we wrześniu tego roku, więc bardzo możliwe, że ujrzymy go na targach IFA w Berlinie. Jednak pierwszy kraj, który prawdopodobnie otrzyma możliwość zakupu YotaPhone 3 to Chiny. Równocześnie w Rosji rozpocząć ma się przedsprzedaż. Dzisiaj poznaliśmy cenę tego urządzenia – ma ona wynosić 350 dolarów, więc będzie tańszy od swoich poprzedników. Jednak coś za coś. Skoro cena tak zmalała to zapewne nie możemy się już spodziewać podzespołów rodem z flagowego urządzenia.

Mimo wszystko poczekajmy do premiery. YotaPhone 3 może nas zaskoczyć i zapewne tym razem nie będzie inaczej. Jednak, czy zainteresujecie się rosyjskim smartfonem?

źródło: GSMArena • Luk Knysza

  Może w przyszłości takiego długodziałającego smartwacha- smartfona można będzie podłączać do tv jak pełnoprawny komputer.Przypomnijmy sobie ,że kiedyś nie było internetu ,a celem komputerów było gromadzenie i przetwarzanie danych i informacji bez inyernetu.Dlatego brakuje takiego urządzenia działającego dobrze również poza internetem.

  • marcus1212

   Takim urządzeniem nie są zainteresowane ani korporacje, ani rządy, więc nigdy nie powstanie.

 • Luk Knysza

  Proponowałbym zrobienie smartwacha z rozkładanym ekranem na 7 cali wyciągany z e link SKŁADANY W KOSTKĘ, z rozkładaną baterią słoneczną na ręke, lekki z pojemną pamięcią w środu oraz na karty sd 500 GB, z możliwością ściągnięcia całej wiedzy świata, encyklopedii itp. Ściągnięcia całego serwera internetowego aby można z niego kożystać bez internetu. Jego celem byłaby wiedza z której można skożystać bez cywilizacji, lekkość, długość działania. Byłby wielką biblioteką fotograficzną, trochę filmową( słabe działanie) .Byłby jak medalik który można przełożyć z opaska zegarka na łańcuszek na szyi. Możnaby było z nim rozmawiać jak ze sztuczną inteligencją i działałby wiele tygodni na jednym ładowaniu.JEGO CELEM NIE BYŁYBY FILMY ITP.

  • marcus1212

   Tylko po co? Wybierasz się na Marsa?

 • marcus1212

  W tej cenie spokojnie może mieć podzespoły zeszłorocznych flagowców.

  • Pabliell

   Od kiedy LG G6 kosztuje $350? Coś przegapiłem?

   • marcus1212

    mi5 – 220 USD tak z brzegu.

  • Plecy03

   I dobrze by było, bo nic więcej nie potrzeba – a różnica w cenie będzie znaczna

 • Takaszi

  I szpieguś w gratisie. ☺️

  • Łukasz Pająk

   To Yota jest z tego znana? Znasz takie przypadki? Czy stwierdzasz to wyłącznie na podstawie tego, że to rosyjska firma?

   • jan

    pojawiły sie takie informacje że niby ma tzw. backdoor – chyba podczas premiery pierwszego telefonu – jedni oskarżali, yotaphone zaprzeczała