Sony aktualizuje Xperię XA Ultra do Androida Nougat

Newsy

Sony zdecydowanie w tym roku poprawiło się pod względem tempa wydawania Androida Nougat na poszczególne modele. Wszystkie flagowe smartfony oraz tablety z wciąż obowiązującym wsparciem otrzymały już nowe oprogramowanie, więc przyszła pora na budżetowe propozycje z zeszłego roku.

Tym sposobem dzisiaj pierwsze modele Xperia XA Ultra w Europie (F3211) oraz DualSIM (F3212) otrzymały nowe oprogramowanie, a razem z nim nowy pasek powiadomień czy też usprawniony tryb drzemki. System oznaczony jako 36.1.A.0.179 zapewne w ciągu kilku tygodni trafi na wszystkie egzemplarze. Jednak patrząc na poprzednie aktualizacje wydawane przez Sony to zapewne lada moment również Xperia XA otrzyma Nougata.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Wasze modele już otrzymały nowe oprogramowanie? Pamiętajcie, że obecnie nowy system trafia do niebrandowanych urządzeń.

 

źródło: Xperia Blog


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x