Alien Breed debiutuje w Google Play

Mateusz Gadzina Aplikacje 2013-02-12

22 lata – tyle czasu minęło od momentu, kiedy świat zobaczył na Amidze grę Alien Breed. Dzisiaj natomiast do Google Play i Amazon Appstore trafia wersja umożliwiająca nam zagranie w ten klasyk na urządzeniach mobilnych. Koszt tej przyjemności to niecałe 15 złotych.

Wczoraj na oficjalnym profilu gry w serwisie Facebook pojawiła się informacja o dacie premiery wyznaczonej na  12 lutego 2013 roku oraz właśnie o cenach.  Podobnie jak w przypadku wersji wydanej na urządzenia z jabłuszkiem dostaniemy do wyboru dwa tryby: klasyczny oraz ulepszony. W tym pierwszym zostanie zachowany układ sterowania oraz wygląd grafiki i udźwiękowienie, natomiast w drugim wszystkie te aspekty zostały troszkę podrasowane.

Oprócz tego ekipa Team 17 przygotowała dla nas 4 dodatkowe poziomy, które znajdą się w grze obok 6 z oryginalnej wersji Alien Breed i 12 z edycji  specjalnej. Poza tym oczywiście dodany zostanie sklep w którym znajdziemy dodatkową amunicję, broń czy klucze. Niestety, w wersji na urządzenia z iOS nie przewidziano  gry wieloosobowej – prawdopodobnie będzie tak także na Androidzie. Samą grę można kupić tutaj.

Czy jest tu ktoś, kto miał okazję zagrać w oryginalny tytuł sprzed 22 lat?

 

źródło: facebook.plx