Alien Breed debiutuje w Google Play

Mateusz Gadzina Aplikacje 2013-02-12

22 lata – tyle czasu minęło od momentu, kiedy świat zobaczył na Amidze grę Alien Breed. Dzisiaj natomiast do Google Play i Amazon Appstore trafia wersja umożliwiająca nam zagranie w ten klasyk na urządzeniach mobilnych. Koszt tej przyjemności to niecałe 15 złotych.

Wczoraj na oficjalnym profilu gry w serwisie Facebook pojawiła się informacja o dacie premiery wyznaczonej na  12 lutego 2013 roku oraz właśnie o cenach.  Podobnie jak w przypadku wersji wydanej na urządzenia z jabłuszkiem dostaniemy do wyboru dwa tryby: klasyczny oraz ulepszony. W tym pierwszym zostanie zachowany układ sterowania oraz wygląd grafiki i udźwiękowienie, natomiast w drugim wszystkie te aspekty zostały troszkę podrasowane.

Oprócz tego ekipa Team 17 przygotowała dla nas 4 dodatkowe poziomy, które znajdą się w grze obok 6 z oryginalnej wersji Alien Breed i 12 z edycji  specjalnej. Poza tym oczywiście dodany zostanie sklep w którym znajdziemy dodatkową amunicję, broń czy klucze. Niestety, w wersji na urządzenia z iOS nie przewidziano  gry wieloosobowej – prawdopodobnie będzie tak także na Androidzie. Samą grę można kupić tutaj.

Czy jest tu ktoś, kto miał okazję zagrać w oryginalny tytuł sprzed 22 lat?

 

źródło: facebook.pl6 odpowiedzi na “Alien Breed debiutuje w Google Play”

 1. Boss napisał(a):

  Super gierka, fajnie sobie coś przypomnieć sprzed tylu lat. Mam pytanko. jak się z niej wychodzi? Klawisz wstecz nie działa, nie widzę opcji exit. tylko klawisz Home i zabić proces.

 2. irhabi napisał(a):

  Super! Oby więcej takich tytułów! 🙂

 3. binboy napisał(a):

  tak, pamiętam wiele godzin spędzone na tępieniu obcych na mojej Amidze 🙂

 4. marcus1212 napisał(a):

  To była gra 🙂 Ile godzin poszło na nią.

Dodaj komentarzx