[Film] HTC U11 nie przetrwał tortur… Gdzie popełniono błąd?

Łukasz Pająk Newsy 2017-06-13

Kanał JerryRigEverything naszym stałym Czytelnikom jest zapewne doskonale znany. Autor testuje głównie smartfony pod kątem ich wytrzymałości na różne czynniki mające imitować przyspieszone życie danego urządzenia w codziennych warunkach.

Tym razem przed kamerą pojawia się flagowy model HTC w postaci U11, który opisywałem Wam po premierze. Sprawdźmy jak poradził sobie z ostrzami, ogniem i siłą ludzkich rąk:

Jak już wiecie, U11 nie wyszedł sprawny z tego testu. Oczywiście zarysowania pokazały, że model HTC z najwyższej półki faktycznie jest wykonany ze szkła i metalu. Niestety, ale czytnik linii papilarnych został pokryty plastikiem, a maskownica jest materiałowa. Jednak żadne rysy nie wpłynęły na działanie urządzenia. Zabrakło spotkania ostrza z tylną połyskliwą powierzchnią, więc przejdźmy do ognia i wyświetlacza. W tej kwestii smartfon poradził sobie dobrze. Jednak wyginanie zakończyło się tragicznie dla U11. Firma nie stworzyła na tyle sztywnego urządzenia i efekt jest taki, a nie inny. Autor testu zwraca uwagę na brak odpowiedniego materiału, który mógłby przejąć na siebie siłę napięcia. Szkło okazało się o wiele słabsze niż plastikowa ramka w HTC U Ultra.

Tym sposobem, odkąd znamy filmy JerryRigEverything, co drugi flagowy model tajwańskiego producenta kończy źle test wyginania.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x