htc u11

[Film] HTC U11 nie przetrwał tortur… Gdzie popełniono błąd?

Newsy

Kanał JerryRigEverything naszym stałym Czytelnikom jest zapewne doskonale znany. Autor testuje głównie smartfony pod kątem ich wytrzymałości na różne czynniki mające imitować przyspieszone życie danego urządzenia w codziennych warunkach.

Tym razem przed kamerą pojawia się flagowy model HTC w postaci U11, który opisywałem Wam po premierze. Sprawdźmy jak poradził sobie z ostrzami, ogniem i siłą ludzkich rąk:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Jak już wiecie, U11 nie wyszedł sprawny z tego testu. Oczywiście zarysowania pokazały, że model HTC z najwyższej półki faktycznie jest wykonany ze szkła i metalu. Niestety, ale czytnik linii papilarnych został pokryty plastikiem, a maskownica jest materiałowa. Jednak żadne rysy nie wpłynęły na działanie urządzenia. Zabrakło spotkania ostrza z tylną połyskliwą powierzchnią, więc przejdźmy do ognia i wyświetlacza. W tej kwestii smartfon poradził sobie dobrze. Jednak wyginanie zakończyło się tragicznie dla U11. Firma nie stworzyła na tyle sztywnego urządzenia i efekt jest taki, a nie inny. Autor testu zwraca uwagę na brak odpowiedniego materiału, który mógłby przejąć na siebie siłę napięcia. Szkło okazało się o wiele słabsze niż plastikowa ramka w HTC U Ultra.

Tym sposobem, odkąd znamy filmy JerryRigEverything, co drugi flagowy model tajwańskiego producenta kończy źle test wyginania.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x