[Pobierz] Google Gboard 6.3 – co nowego w klawiaturze Google?

Aplikacje

W Sklepie Play możemy już znaleźć najnowszą wersję google’owskiej klawiatury. Aktualizacja przynosi ze sobą kilka interesujących funkcji, które nie tylko przyspieszą, ale również usprawnią pracę. Chętni na testy?

O czym warto wspomnieć na początku to na pewno wyszukiwanie emoji poprzez rysunki odręczne. Sposób działania świetnie pokazuje poniższa animacja.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Usprawniono również podpowiedzi. Google Gboard 6.3 sugerować będzie frazy, nie tylko wyrazy. Na razie jednak funkcja ta dostępna jest wyłącznie dla angielskich słów, lecz Gigant z Mountain View zapowiedział, że pojawi się wsparcie dla kolejnych języków.

Popracowano też nad wbudowaną wyszukiwarką. Przeglądanie wyników jest teraz prostsze i wystarczy przewijać w bok, by przejść do kolejnych linków.

POBIERZ GOOGLE GBOARD 6.3 ZE SKLEPU PLAY

źródło: Google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x