Vertu Ti – luksusowy smartfon dla ekscentrycznego bogacza

Newsy

Jeśli od kilku miesięcy, Twój świat kręci się tylko wokół doniesień na temat pierwszego telefonu firmy Vertu z Androidem, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Już od kwietnia tego roku, smartfon trafi na rynek i będzie dostępny za jedyne 7900 Euro.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

W cenie dwudziestu pięciu Nexusów 4 dostaniemy ręcznie składany telefon, którego obudowa została wykonana z tytanu i owinięta jest najwyższej jakości skórą, wyświetlacz WVGA o przekątnej 3,7 cala pokryty warstwą szafirowego szkła i wykończenia z błyszczącego metalu, mające przypominać nam o klasie urządzenia. Sercem smartfona będzie dwurdzeniowy Snapdragon S4 o taktowaniu 1,7 Ghz, wspierany przez 1GB RAM oraz 64GB pamięci wewnętrznej. Aby uwiecznić najważniejsze chwile, producent wyposażył sprzęt w 8-mio megapikselowy aparat z funkcją nagrywania filmów w rozdzielczości 1080p oraz przednią kamerkę 1,3 Mpix. Za „drobne” transakcje, będziemy mogli zapłacić wbudowaną anteną NFC, zaś zasilaniem zajmie się bateria 1250 mAh. Za sprawne działanie urządzenia, odpowiadać będzie Android 4.0.4 z autorską nakładką producenta.

źródło: phonearena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x