Te schematy pokazują lokalizację skanera w Galaxy Note 8

Newsy

Samsung w tegorocznym flagowcu umieścił dosyć niefortunnie skaner linii papilarnych. Jego lokalizacja w Galaxy S8 tuż obok aparatu fotograficznego sprawia, że użytkownicy czasami się po prostu mylą i nie są pewni, gdzie kładą palec. W reprezentancie serii Galaxy Note się to zmieni.

W Sieci pojawiły się szkice przedstawiające Samsunga Galaxy Note 8. Widzimy na nich, że skaner linii papilarnych znajdzie się na pokrywie baterii, lecz tym razem poniżej aparatów fotograficznych. Łukasz już informował Was o rezygnacji z umieszczenia czytnika w ekranie.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Schemat przedstawia również pionową podwójną kamerę, głośniki stereo oraz dwie dwutonowe diody LED.

 

Być może właśnie tak to będzie się prezentować w rzeczywistości. Warto pamiętać, że na razie to tylko schemat, który wyciekł do Internetu. Produkt finalny może się zatem nieco różnić. Wygląda jednak na to, że Samsung wziął sobie do serca uwagi dotyczące niefortunnego położenia skanera linii papilarnych w Galaxy S8. W Samsungu Galaxy Note 8 mamy znaleźć też podwójny aparat oraz głośniki stereo.

źródło: Android Pure


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x