To już oficjalne, OnePlus 2 bez dużych aktualizacji

Newsy

OnePlus dotrzymał jednej obietnicy. Ich flagowy model otrzymał Nougata do końca ubiegłego roku. Co prawda w formie testowej, ale niedługo musieli czekać użytkownicy OnePlus 3 i 3T, aby oficjalne wydanie pojawiło się na ich smartfonach. Później stosunkowo szybko otrzymali oni Androida 7.1.1 Nougat, co też było pozytywnym zaskoczeniem. Jednak, co z dwuletnim już urządzeniem? Powstawały różne petycje, a wręcz groźby i dzisiaj wszystko już się wyjaśniło.

Posiadacze OnePlus 2 nie muszą dłużej odliczać ile to czekają na Nougata. Ten nigdy w oficjalnym wydaniu nie pojawi się na tym smartfonie. Zbywanie użytkowników, niewypowiadanie się kompletnie w tej kwestii zakończyło się stwierdzeniem, że tworząc ten model firma nie była przygotowana do wspierania go przez tak długi czas. Dodatkowo stwierdzenie, że ten telefon nie jest nowy i myśleli, że ludzie to wiedzieli nie rokuje dobrze. Fakt, OnePlus 2 nie odniósł tak wielkiego sukcesu jak następcy, ale to jednak flagowy model i większość firm wspiera tego typu urządzenia dwiema dużymi aktualizacjami. Mimo wszystko OnePlus 3T i 3 mają otrzymać Androida O oficjalnie. Jeśli firma w tym wypadku również polegnie to ewidentnie będzie należało brać wypowiedzi Chińczyków z większą dozą niepewności.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Tym sposobem, jeżeli korzystacie z OnePlus 2 i czekaliście na oficjalnego Nougata to już na spokojnie możecie zainteresować się nieoficjalnymi wydaniami tego systemu. Oxygen OS bazujący na tym systemie nie powstanie.

 

źródło: Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x