ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

OnePlus 5 już na starcie będzie miał limitowaną odmianę z 8 GB RAM

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Wiemy, że OnePlus 5 oficjalnie zostanie zaprezentowany za niecałe dwa tygodnie. Doskonale zdajemy sobie również sprawę z tego, że Chińczycy chcą ponownie pokazać możliwie najlepszy telefon z najwydajniejszymi podzespołami. Tym sposobem Snapdragon 835 na pewno napędzi to urządzenie i podobno bazowy model ma oferować 6 GB RAM. To pierwszy raz w historii, gdy OnePlus nie zwiększa pamięci operacyjnej w stosunku do poprzedniej generacji, ale czy na pewno?

Okazuje się, że już dwa dni po oficjalnej premierze, 22 czerwca, do sklepów trafi wyjątkowa wersja OnePlus 5 wyposażona właśnie w 8 GB RAM. Taką informację podał Evan Blass, więc możemy brać ją na poważnie. Ta postać bardzo rzadko się myli, a jeśli nie jest pewna to to zaznacza. Tym razem tak nie jest:

OnePlus rozpoczął współpracę z Amazonem, co już widać na ich stronie internetowej. Co ciekawe, wcześniej w kodzie źródłowym dedykowanej strony pojawiła się właśnie informacja o 8 GB RAM.

Obecnie jest już ona usunięta, ale to kolejna wskazówka pokazująca, że Chińczycy nie chcą się ograniczać. Teoretycznie, gdyż nie wszyscy będą mogli kupić tę odmianę OnePlus 5. Dostępność w Amazonie sama w sobie już sprawia, że nie wszyscy będą mogli nabyć ten model, ale dodatkowo mówi się, że tylko w Indiach będzie taka wersja dostępna.

Sprawdź najnowsze wpisy