HTC One potwierdzony w kolejnym przecieku

Newsy

Niedawno dowiedzieliśmy się o tym, że smartfon o nazwie kodowej HTC M7 będzie nazywał się HTC One. Dziś na światło dzienne wyszły kolejne informacje, które potwierdzają dotychczasowe informacje co do nazewnictwa nowego flagowego urządzenia tajwańskiego producenta.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Na liście UAProf pojawiło się kilka detali, które pokazują nam, iż kolejny model będzie określony jako HTC One, a także wyposażony zostanie w ekran o rozdzielczości 1920 x 1080.

Dodatkowo wiemy, że użytkownicy niektórych sieci komórkowych będą musieli czekać dłużej na pojawienie się nowego smartfona, a najszybciej świeży produkt otrzymają klienci amerykańskich sieci takich jak np. Verizon i AT&T.

Wszystko okaże się już za 6 dni. 19 lutego HTC pokaże nam swoje tegoroczne nowości.

źródło: phonearena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x