ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Prototyp ModuPhone

Autor: Filip Stachowicz Kategoria: NewsyWielu użytkowników naszego portalu narzeka na wymiary nowoczesnych smartfonów. Dla wszystkich tych, którzy uważają, że „małe jest piękne” nadeszły dobre czasy. Do internetu wyciekł film, który pokazuje prototyp nowego smartfonu z systemem Android na pokładzie. ModuPhone – bo tak nazywa się ów sprzęt zmieści się w absolutnie każdej kieszeni, a wszystko, to dzięki jego niezwykle małym wymiarom.

W prototypie ModuPhone brak modułu odpowiadającego za pobór danych z sieci 3G, dlatego wszystkie nasze internetowe wycieczki będziemy musieli realizować w obrębie sieci WiFi. W malutki gadżet upchnięto: Radio FM, urządzenie wskazujące (co sugeruje rezystywny charakter ekranu), wejście Jack 3,5mm, slot na karty SD i MicroSD (prawdopodobnie jeden slot obsługujący 2 typy kart), a także Androida w wersji 1.5, lub 1.6 (brak dokładnych informacji).  

Nieco światła na ten tajemniczy sprzęt z pewnością rzuci ten film: Myślicie, że projekt ma szanse odnieść sukces? Do dyskusji zapraszamy w komentarzach.


źródło: phandroid.com 

Sprawdź najnowsze wpisy