Bezprzewodowa ładowarka do Nexusa 4 nareszcie dostępna

Newsy

Po miesiącach oczekiwania firma Google wprowadza do sprzedaży bezprzewodową ładowarkę dla Nexusa 4. Od dziś urządzenie dostępne jest w Sklepie Google Play w cenie 59,99$. Niestety, dostęp do niej będą mieć jedynie mieszkańcy USA oraz Kanady.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Ładowarka używa bezprzewodowej technologii indukcyjnego transferu energii elektrycznej – Qi. Oznacza to, że naładujemy swój telefon, poprzez przyłożenie go do przystawki. Urządzenie będzie potrzebować na to ok. 4 godzin, dając na wyjściu prąd 5V o natężeniu 1A. Według wstępnych informacji, chociaż ładowarka jest zgodna z Qi, nie będzie nią można naładować żadnego innego smartfona kompatybilnego z tą technologią.

Jak uważacie, czy pozbycie się jednego kabelka jest warte aż 60$?

  źródło: play.google.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x