Poznaliśmy oficjalną datę premiery OnePlus

Łukasz Pająk Newsy 2017-06-06

Wczoraj przedstawiłem Wam podsumowanie tego, co tak naprawdę wiemy na temat OnePlus 5 na podstawie oficjalnych informacji i wszelakich plotek, które trafiły do Sieci. Zaglądając do tego wpisu dowiecie się więcej na temat specyfikacji, designu czy też cenie nadchodzącego urządzenia. Długo nie musieliśmy czekać na potwierdzenie daty premiery oraz ujawnienia dodatkowych atrakcji związanych z prezentacją nowego smartfonu.

Oczywiście OnePlus 5 poznamy 20 czerwca o godzinie 18:00. Firma planuje z tej okazji zgromadzić fanów w wielu miastach i sklepach. Główne show odbędzie się w Nowym Yorku (lodziarni Magnum), gdzie prezes Carl Pei będzie gościł znanego YouTubera MKBHD. Dodatkowo wybrano wiele europejskich miast ze sklepami powiązanymi z modą (m.in. znane nam już Colette). Tym samym jeśli mieszkacie w Paryżu, Berlinie, Londynie, Amsterdamie, Helsinkach, Oulu, Tampere, Turku, Kopenhadze lub w okolicach to możecie sami wybrać się na premierę OnePlus 5. Jeśli zdecydujecie się na zakup tego urządzenia to mają czekać na Was ekskluzywne „gratisy”. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie premierowej nowego smartfonu: Klik!

Tym sposobem możemy oficjalnie zacząć odliczać dni i godziny do premiery OnePlus 5. Równo dwa tygodnie przed prezentacją firma podsyca atmosferę wokół tego urządzenia i zapewne przez te 14 dni poznamy nowe szczegóły.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x