ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Pobierz] Tapety z OnePlus 5 już w Sieci

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Premiera OnePlus 5 tuż za rogiem, ale o samym smartfonie zaskakująco jeszcze dużo nie wiemy. Większość informacji jakie powtarzają się w Internecie nie pochodzą ze sprawdzonych źródeł, ale wszystko postaram się Wam skrócić dzisiaj wieczo

rem. Tymczasem przyjrzyjmy się temu, co tak naprawdę będą mogli podziwiać użytkownicy nadchodzącego modelu od Chińczyków na pulpicie.

Do Internetu przedostały się tapety, które OnePlus będzie oferował w standardzie dla posiadaczy OnePlus 5. Bez zbędnego przedłużania, oto one:

Minimalistyczne, prawda? Jednak widzimy zdecydowanie więcej kolorów w stosunku do grafik z OnePlus 3T. Może to się wiązać z tym, że prawdopodobnie firma chce zaoferować nowy model w wielu różnych, żywych kolorach zamiast skupiać się na standardowych srebrnych i białych odmianach.

Mimo wszystko przed nami. Tymczasem dajcie znać, czy któraś z powyższych tapet wylądowała na Waszym smartfonie. Są one w rozdzielczości FullHD, co też może po raz kolejny sugerować z jakim ekranem będziemy mieć do czynienia w OnePlus 5.

źródło: droidvendor.com

Sprawdź najnowsze wpisy