Kolejny przeciek dotyczący Ascenda P2!

Newsy

Po tym jak w Las Vegas Huawei zaprezentował swojego flagowca Ascenda D2, wszyscy fani chińskiej marki czekają już tylko na jego mniejszego brata. Ascend P2 – bo o nim mowa, ma zostać pokazany światu na targach MWC 2013 w Barcelonie. W międzyczasie jednak „pozuje” do kolejnego zdjęcia, na którym chce pokazać, że nawet woda nie jest mu straszna. Urządzenie w przeciwieństwie do D2, nie będzie charakteryzowało się jednak całkowitą ochroną przed pyłem oraz wodoszczelnością.  Telefon ma posiadać certyfikat IP54, który zapewni użytkownikom zwiększoną wytrzymałość na pyłki oraz wodę.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Ponadto gdyby wierzyć wcześniejszym plotkom, to Ascend P2 ma być wyposażony w 4,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080p, czterordzeniowy procesor, 2GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, 13 megapikselowy aparat oraz baterię 3000mAh. Nad prawidłowym działaniem urządzenia miałby czuwać Android 4.1.2 Jelly Bean.

  źródło: unwiredview.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x