Obecnie najbardziej wyczekiwanym smartfonem niewątpliwie jest OnePlus 5. Wiemy o nim stosunkowo dużo, aczkolwiek jeszcze więcej jest niewiadomych. Mimo wszystko oficjalnie ujawniono, że będzie to model właśnie z taką nazwą, jego sercem będzie Snapdragon 835, a czytnik linii papilarnych znajdzie się na frontowym panelu. Tak, to naprawdę niewiele, ale teraz ponownie odzywa się jego poprzednik, czyli OnePlus 3T.

Firma w informacji prasowej skierowanej do wielu redakcji, oficjalnie zapowiada, że obecnie sprzedawany smartfon będzie dostępny na półkach sklepowych jeszcze przez tydzień. Razem z nadejściem czerwca nie będzie już go można kupić w Europie. Obecnie w sklepie OnePlus (Klik!) znajdziemy wersję wyposażoną w 64 GB pamięci dla użytkownika, więc o nowym wydaniu ze 128 GB można już zapomnieć. Wciąż są dostępne obie odmiany kolorystyczne, czyli Gunmetal oraz Soft Gold, aczkolwiek ich dostępność jest już również ograniczona, co w przypadku Midnight Black swego czasu. Firma zaznacza, że to nie koniec wsparcia z zakresu oprogramowania zarówno dla OnePlus 3T jak i 3.

Tym samym zainteresowani OnePlus 3T muszą się spieszyć. Jest to swego rodzaju kolejna zagrywka marketingowa ze strony Chińczyków. Mimo wszystko szkoda, że firma nie pozwoli zadecydować konsumentom, czy wolą OnePlus 5 czy właśnie starszy model. Tak się buduje markę.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.