Ostatnia szansa, żeby kupić OnePlus 3T! Firma ogłasza koniec sprzedaży

Newsy

Obecnie najbardziej wyczekiwanym smartfonem niewątpliwie jest OnePlus 5. Wiemy o nim stosunkowo dużo, aczkolwiek jeszcze więcej jest niewiadomych. Mimo wszystko oficjalnie ujawniono, że będzie to model właśnie z taką nazwą, jego sercem będzie Snapdragon 835, a czytnik linii papilarnych znajdzie się na frontowym panelu. Tak, to naprawdę niewiele, ale teraz ponownie odzywa się jego poprzednik, czyli OnePlus 3T.

Firma w informacji prasowej skierowanej do wielu redakcji, oficjalnie zapowiada, że obecnie sprzedawany smartfon będzie dostępny na półkach sklepowych jeszcze przez tydzień. Razem z nadejściem czerwca nie będzie już go można kupić w Europie. Obecnie w sklepie OnePlus (Klik!) znajdziemy wersję wyposażoną w 64 GB pamięci dla użytkownika, więc o nowym wydaniu ze 128 GB można już zapomnieć. Wciąż są dostępne obie odmiany kolorystyczne, czyli Gunmetal oraz Soft Gold, aczkolwiek ich dostępność jest już również ograniczona, co w przypadku Midnight Black swego czasu. Firma zaznacza, że to nie koniec wsparcia z zakresu oprogramowania zarówno dla OnePlus 3T jak i 3.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Tym samym zainteresowani OnePlus 3T muszą się spieszyć. Jest to swego rodzaju kolejna zagrywka marketingowa ze strony Chińczyków. Mimo wszystko szkoda, że firma nie pozwoli zadecydować konsumentom, czy wolą OnePlus 5 czy właśnie starszy model. Tak się buduje markę.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x