Adrian informował Was jak ma prezentować się portfolio Lenovo czy też już właściwie Motoroli w tym roku. Najpopularniejsza seria Moto G została już w tym roku odświeżona, ale doskonale wiemy, że to nie koniec planów w związku z nią. Nadchodzą kolejne modele, czyli Moto G5S i G5S Plus. Z bardzo prostego układu oznaczeń zaczyna się robić pewien mętlik, bo pamiętajmy, że jeszcze w drodze jest Moto X, a flagowy prym wciąż ma wieść seria Moto Z.

Mimo wszystko skupmy się na Moto G5S Plus, którego render przedostał się do Sieci. Przyjrzyjmy się mu:

Chińczycy/Amerykanie unifikują design swoich urządzeń i to doskonale widać. Powyższy model wyróżnia się czytnikiem linii papilarnych, diodą doświetlającą zdjęcia „selfie”, ale przede wszystkim podwójnym, głównym aparatem. Dotychczas jedynie LG (X Cam) proponowało podobne rozwiązanie w tańszych urządzeniach. Mimo wszystko nie wiemy w jaki sposób Motorola podejdzie do tego rozwiązania. Jednak tu pojawia się pytanie, dla kogo będzie Moto G5S Plus? Smartfon ten ma być wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz FullHD, układ Snapdragon 625 (626?) z 4 GB RAM i 64 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika. Do tego dodajmy, że ten telefon będzie droższy od Moto G5 Plus, a różnica cenowa pomiędzy nim i Moto Z Play jest naprawdę mała.

Tym sposobem cena Moto G5S Plus może być wielkim rozczarowaniem dla posiadaczy Moto G5 Plus lub być po prostu o wiele za duża i lepiej będzie wybrać Moto X lub wspomnianą Moto Z Play. Pytań jest wiele, ale zapewne producent już wszystko zaplanował i najzwyczajniej w świecie poszczególne modele będą oferować na wybranych rynkach.

 

źródło: Android Central

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.