Facebook i Instagram zdradzą lokalizację użytkowników

Nie podobają Ci się Twoje zdjęcia na Instagramie? Schowaj je

Newsy

Nasze gusta się zmieniają, wciąż się rozwijamy i często spoglądając na swoje zdjęcia, pracę czy też po prostu wiadomości sprzed wielu lat mamy wrażenie jakby to była zupełnie inna osoba. Zauważył to zarząd Instagrama, który rozpoczął testy nowej funkcji. Wyjątkowo nie została ona przepisana od Snapchata i dla niektórych może mieć ogromne znaczenie.

Otóż jeśli nie podoba Ci się Twoje zdjęcie lub film na wspomnianym portalu społecznościowym, a zarazem nie chcesz się z tym multimedium rozstawać na zawsze to wystarczy, że je zarchiwizujesz. Wtedy nie będzie ono widoczne dla nikogo i jedynie przemieści się ono do nowej sekcji.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Oczywiście istnieje później możliwość przywrócenia go na profil tak, aby było widoczne dla wszystkich. Instagram oficjalnie przyznał, że testują obecnie tę funkcjonalność, więc jest ona dostępna dla wybranych osób. Nie wiemy, kiedy zostanie wprowadzona dla wszystkich.

 

źródło: Techcrunch


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x