Nasze gusta się zmieniają, wciąż się rozwijamy i często spoglądając na swoje zdjęcia, pracę czy też po prostu wiadomości sprzed wielu lat mamy wrażenie jakby to była zupełnie inna osoba. Zauważył to zarząd Instagrama, który rozpoczął testy nowej funkcji. Wyjątkowo nie została ona przepisana od Snapchata i dla niektórych może mieć ogromne znaczenie.

Otóż jeśli nie podoba Ci się Twoje zdjęcie lub film na wspomnianym portalu społecznościowym, a zarazem nie chcesz się z tym multimedium rozstawać na zawsze to wystarczy, że je zarchiwizujesz. Wtedy nie będzie ono widoczne dla nikogo i jedynie przemieści się ono do nowej sekcji.

Oczywiście istnieje później możliwość przywrócenia go na profil tak, aby było widoczne dla wszystkich. Instagram oficjalnie przyznał, że testują obecnie tę funkcjonalność, więc jest ona dostępna dla wybranych osób. Nie wiemy, kiedy zostanie wprowadzona dla wszystkich.

źródło: Techcrunch

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.