oneplus 3t

OnePlus idzie na całość – oficjalna współpraca z DxO(mark)!

Newsy

OnePlus jest teraz tematem numer jeden i niewątpliwie producentem, od którego oczekuje się zarazem bardzo wiele, ale z drugiej strony rewolucja może się dla nich skończyć źle. Tym sposobem wszelkie nieoficjalnie informacje jakie do nas docierają nie sprawiają, że czujemy się wielce zaskoczeni. Chińczycy po prostu nadrabiają zaległości, które przez rok wyszły na wierzch. Jedną z nich jest aparat, który co prawda zdecydowanie poprawił się w OnePlus 3 i 3T, ale wciąż nie był równie dobry w porównaniu do czołówki. Teraz może się to zmienić.

Firma oficjalnie ogłosiła, że rozpoczyna współpracę z DxO. Firma ta jest znana głównie z tego, że testuje aparaty i ostatnio na pozycji lidera w kategorii urządzeń mobilnych Dxomark znalazł się HTC U11. Niemniej jednak od razu warto zaznaczyć, że te rankingi to testy laboratoryjne, które często kiepsko się przekładają na wyniki produkowane przez przeciętnego użytkownika. Mimo wszystko ruch OnePlus jest jak najbardziej dobry. Pamiętajmy, że Chińczycy chcą w OnePlus 5 zaproponować konsumentom podwójny aparat z tyłu, ale również z przodu może być ciekawie. W końcu OnePlus 3T pokazał, że liczą się także zdjęcia typu „selfie”.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Jednak wszystkiego dowiemy się najwcześniej pod koniec przyszłego miesiące. Do tej pory możemy liczyć tylko na plotki, chociaż OnePlus już zaczyna ujawniać szczegóły dotyczące swojego nadchodzącego flagowego modelu. Więcej szczegółów na temat OnePlus 5 znajdziecie pod następującym linkiem: Klik!

 

źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x