Koniec produkcji Nexus One, nie do końca…

Newsy

Nexus One

Niedawno informowaliśmy o tym, że ostatnia partia telefonów Nexus One trafiła do sprzedaży, a jego produkcja została zakończona. Otóż jak się okazuje produkcja faktycznie została przerwana ale niebawem może zostać wznowiona.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Co jest tego powodem?
Firma HTC poinformowała o przerwaniu współpracy z Samsungiem, który był dostawcą paneli AMOLED w telefonach tajwańskiego producenta – mianowicie HTC Desire i Google Naxus One.

HTC wydało komunikat gdzie informuje o zastąpieniu owych paneli ekranami super LCD których producentem jest firma SONY.
HTC chwali panele Sony za lepsze odwzorowanie barw, kąty widzenia i niższy pobór mocy co wydaje się być powodem kluczowym.

Wedle informacji Sony użyta technologia VSPECIII zapewnia panelom tego producenta kąty widzenia na poziomie 160 stopni, kontrast 1000:1 i 100-procentowe pokrycie palety barw sRGB. Poza tym producent ten zastosował powłokę Windows ON zapobiegającą odbiciom światła. Pozostaje tylko czekać na efekt końcowy w postaci modeli Desire i Nexus One wyposażonych w panele Super LCD.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x