samsung galaxy note7

Czy to odpowiednia wielkość ekranu dla Samsunga Galaxy Note 8?

Newsy

Samsung Galaxy Note 8 zadebiutuje w drugiej połowie roku. Jak na razie nie znamy konkretnych informacji na temat smartfonu kojarzonego z piórkiem S Pen, aczkolwiek już w Internecie da się słyszeć parę głosów.

Pierwsze plotki mówiły, że tegoroczny reprezentant linii Galaxy Note otrzyma ekran o przekątnej 6,4 cala. Byłby zatem niewiele, bo tylko o 0,2 cala większy od tego, jaki znajdziemy w Galaxy S8+. Nowe wieści pochodzące z Weibo sugerują co innego. Galaxy Note 8 ma zostać wyposażony w 6,3-calowy ekran, czyli bardzo podobny do drugiej flagowej linii producenta.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Niemniej Samsung Galaxy Note 8 również cechować się będzie rozdzielczością QHD+ (2960 x 1440 pikseli) i proporcjami 18:9.

Czego jeszcze możemy się spodziewać? Usprawnionego rysika S Pen, Androida 7.1.1 Nougat oraz podwójnego aparatu czego zabrakło w Galaxy S8 oraz S8+. Prezentacja powinna nastąpić w ciągu najbliższych miesięcy.

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x