Google w tym roku może zaprezentować aż trzy modele smartfonów. Jednemu z nich przyjrzymy się teraz bliżej, gdyż pojawił się właśnie w bazie danych Geekbench. Czego możemy się spodziewać?

Pixel 2 „Taimen” przeszedł właśnie test benchmarkowy. Na wynikach widzimy, że smartfon pracuje na Androidzie O i napędzany jest przez ośmiordzeniowy procesor taktowany zegarem 1.9GHz, którym jest Snapdragon 835. Test pojedynczego rdzenia zakończył się wynikiem 1804 punktów, natomiast wiele rdzeni uzyskało 6248 punktów.

Oprócz Taimen Google w tym roku planuje wypuścić jeszcze dwa smartfony: Pixel 2 oznaczony jako Muskie oraz Pixel 2 XL zwany Walleye. Premiera pierwszej generacji urządzeń Giganta z Moutain View odbyła się w październiku zeszłego roku. Jeśli okres prezentacji zostanie zachowany, to na oficjalne zapoznanie się z nowymi Pixelami poczekamy jeszcze kilka miesięcy.

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.