prezent

Prezenty na Pierwszą Komunię Świętą – czy elektronika to dobry pomysł?

Newsy

Bardzo rzadko zdarza mi się czytać informacje prasowe częściej niż jeden raz. Ot, przyjąłem do informacji i cieszę się z wprowadzenia nowych usług, urządzeń na polski rynek czy też zdobycia danych osiągnięć. Jednak jeden dokument zaciekawił mnie na tyle, że postanowiłem o tym napisać. Otóż dystrybutor 4cv przygotował swoje propozycje prezentów na Pierwszą Komunię Świętą. Z racji, że w tego typu wydarzeniach nie miałem okazji uczestniczyć od naprawdę wielu lat to ciężko mi sobie wyobrazić dzisiejsze „gadżety” dla osoby przyjmujące nowy dla siebie sakrament.

Jakby nie patrzeć, nie jestem najstarszy w redakcji, a tym bardziej wśród Czytelników, ale oprócz – najprawdopodobniej – gotówki dostałem medalik, rower i zegarek elektroniczny. Dzisiaj nowoczesna technologia wkrada się wszędzie i oto wspomniane propozycje 4cv podzielone na kategorie cenowe:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
  • do 100 zł: powerbank SmartGPS PB02 (10 Ah);
  • do 500 zł: smartwatch SmartGPS SmartStyle;
  • do 1500 zł: elektryczna deskorolka Kawasaki Balance Scooter;
  • do 2000 zł: streetboard od Kawasaki.

Powerbank? Patrząc na dzisiejsze akumulatory to trudno się z nim nie rozstawać, a dziecko zawsze powinno mieć naładowany telefon komórkowy. Smartwatch? Niby to zegarek XXI wieku. Deskorolka czy też streetboard to również swego rodzaju rozwinięcie roweru. Oczywiście „kiedyś było lepiej” i po części to rozumiem, aczkolwiek chciałbym poznać Waszą opinię na temat elektroniki w formie prezentów na Pierwszą Komunię Świętą.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x