Prezenty na Pierwszą Komunię Świętą – czy elektronika to dobry pomysł?

Łukasz Pająk Newsy 2017-05-11

Bardzo rzadko zdarza mi się czytać informacje prasowe częściej niż jeden raz. Ot, przyjąłem do informacji i cieszę się z wprowadzenia nowych usług, urządzeń na polski rynek czy też zdobycia danych osiągnięć. Jednak jeden dokument zaciekawił mnie na tyle, że postanowiłem o tym napisać. Otóż dystrybutor 4cv przygotował swoje propozycje prezentów na Pierwszą Komunię Świętą. Z racji, że w tego typu wydarzeniach nie miałem okazji uczestniczyć od naprawdę wielu lat to ciężko mi sobie wyobrazić dzisiejsze „gadżety” dla osoby przyjmujące nowy dla siebie sakrament.

Jakby nie patrzeć, nie jestem najstarszy w redakcji, a tym bardziej wśród Czytelników, ale oprócz – najprawdopodobniej – gotówki dostałem medalik, rower i zegarek elektroniczny. Dzisiaj nowoczesna technologia wkrada się wszędzie i oto wspomniane propozycje 4cv podzielone na kategorie cenowe:

  • do 100 zł: powerbank SmartGPS PB02 (10 Ah);
  • do 500 zł: smartwatch SmartGPS SmartStyle;
  • do 1500 zł: elektryczna deskorolka Kawasaki Balance Scooter;
  • do 2000 zł: streetboard od Kawasaki.

Powerbank? Patrząc na dzisiejsze akumulatory to trudno się z nim nie rozstawać, a dziecko zawsze powinno mieć naładowany telefon komórkowy. Smartwatch? Niby to zegarek XXI wieku. Deskorolka czy też streetboard to również swego rodzaju rozwinięcie roweru. Oczywiście „kiedyś było lepiej” i po części to rozumiem, aczkolwiek chciałbym poznać Waszą opinię na temat elektroniki w formie prezentów na Pierwszą Komunię Świętą.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x