Opera raczej do najpopularniejszych przeglądarek już nie należy, aczkolwiek twórcy starają się, aby program był lepszy od Chrome’a czy Firefoxa. Jakiś czas temu deweloperzy Opery ogłosili, że z włączoną funkcją oszczędzania energii, jest ona w stanie działać do 50% dłużej w porównaniu do Google Chrome. Oznacza to, że w zależności od laptopa, możemy liczyć na nawet kilka godzin więcej surfowania w sieci niż u konkurencji!
 
Teraz przyszedł czas na kolejne większe udogodnienie przeglądarki. Do menu Opery dołączone zostały dwa najpopularniejsze komunikatory – Messenger i WhatsApp, a także trzeci – Telegram. Osoby, które większość czasu przed komputerem spędzają na surfowaniu w Internecie mogą uznać tę funkcję za bardzo wygodną.
 

Jeżeli nie używacie Opery, a wahacie się aby się na nią przerzucić, to może powyższy film pomoże Wam podjąć decyzję. Widać na nim jak działa nowa funkcja przeglądarki.
 
źródło: gsmarena

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.