Opera raczej do najpopularniejszych przeglądarek już nie należy, aczkolwiek twórcy starają się, aby program był lepszy od Chrome’a czy Firefoxa. Jakiś czas temu deweloperzy Opery ogłosili, że z włączoną funkcją oszczędzania energii, jest ona w stanie działać do 50% dłużej w porównaniu do Google Chrome. Oznacza to, że w zależności od laptopa, możemy liczyć na nawet kilka godzin więcej surfowania w sieci niż u konkurencji!
 
Teraz przyszedł czas na kolejne większe udogodnienie przeglądarki. Do menu Opery dołączone zostały dwa najpopularniejsze komunikatory – Messenger i WhatsApp, a także trzeci – Telegram. Osoby, które większość czasu przed komputerem spędzają na surfowaniu w Internecie mogą uznać tę funkcję za bardzo wygodną.
 

Jeżeli nie używacie Opery, a wahacie się aby się na nią przerzucić, to może powyższy film pomoże Wam podjąć decyzję. Widać na nim jak działa nowa funkcja przeglądarki.
 
źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.