htc dream android 1

Pierwszy z trzech smartfonów T-Mobile’a na grafice i ze specyfikacją

Newsy

Pamiętacie, że T-Mobile chce wydać swoje smartfony jak za starych czasów? Jeśli nie to zaległości możecie nadrobić zaglądając do następującego wpisu: Klik! Różowy operator chce na nowo zdefiniować pojęcie urządzenia mobilnego w sieci. Okazuje się, że mamy ujrzeć aż 3 tego typu propozycje i jedna z nich już pojawiła się w Sieci. Jeszcze tylko przypomnę, że hasłem reklamowym ma być stwierdzenie, że otrzymujemy flagowy model za przyzwoitą cenę. Sprawdźmy w takim razie, co to dokładnie oznacza.

Czekamy na REVVL T1, T2 oraz T3 Pro. Dzisiaj przyjrzymy się temu pierwszemu i od razu zaznaczmy, że będzie to najprawdopodobniej najsłabsza oraz najtańsza propozycja. Wskazuje na to chociażby następująca specyfikacja:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
  • 5,5-calowy wyświetlacz FullHD IPS;
  • aparaty:
    • przód: 5 MPx (z LED, szeroki kąt);
    • tył: 13 MPx;
  • akumulator o pojemności 3000 mAh;
  • Android Nougat.

Zgadza się, niewiele wiemy na temat tego budżetowego modelu, ale warto zaznaczyć, że nie ujrzymy „czystego” oprogramowania – możemy się spodziewać dodatków od T-Mobile’a. Oto sam smartfon od frontu:

Jednak dowiedzieliśmy się też, która firma zajmie się produkcją urządzeń dla różowego operatora. Chyba nie zaskoczę Was, że będzie to TCL, czyli chińska firma odpowiedzialna za chociażby Alcatela i BlackBerry.

 

źródło: Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x